bb99.serbianforum.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Православни блогови

Go down

Православни блогови Empty Православни блогови

Порука  Gost Sun May 09, 2010 8:33 pm

Добродошли на мој блог чија тема је ИКОНА ПРАВОСЛАВЉА
http://ikonapravoslavlja.blogspot.com/

Gost
Гост


Назад на врх Go down

Православни блогови Empty Re: Православни блогови

Порука  Gost Sun May 09, 2010 10:26 pm

lol! :не не: аплауз

Gost
Гост


Назад на врх Go down

Православни блогови Empty Re: Православни блогови

Порука  Gost Sat Aug 14, 2010 7:37 pm

Иконопис је велики изазов, стално се упознају различите технике. Међутим, треба свакодневно богослужење и можда суживот са иконописцима и познавање ове вишеслојне области, да би се постало "врхунским иконописцем", треба радити много више а ја радим само две-три године, нема иконописна школа у мојој близини ( у ствари има руски иконописац који држи часове иконописа, рекао ми је да може једном месечно држати часове ) дакле, нисам савладала, ако је то уопште до краја могуће.

Трудим се да максимално савесно уређујем блог, али рад на блогу захтева пуно времена и ангажовања, познавања страних језика, нисам за то образована да оригинално преводим са руског језика ( превела сам неке текстове ), имам неко предзнање, тако да руски учим успут. Акценат пре свега стављам на земљу Русију, старе најдревније иконе,..ако има неко заинтересован да заједно уређујемо блог?,..не да заборави да живи сопствени живот, да уређује туђе, него уопште да уређује једном за викенд или месечно, ако има времена и жели се, нека ми се јави, наравно потребно је да јако добро познаје руски језик како би ту и тамо превео се по неки текст, логично је да има интересовање за ову специфичну област, уз, наравно, обавезну дисциплину теме коју покрива, без личних ставова. Поздрав!

Gost
Гост


Назад на врх Go down

Православни блогови Empty Re: Православни блогови

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму