bb99.serbianforum.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Техника бато

Go down

Техника бато Empty Re: Техника бато

Порука  admin Wed Jan 13, 2010 11:42 am

Pokidaj na delove to je bar jednostavno a da povecavam ne isplati se.Idi sa DVA BROVSERA JEDAN TI JE FORUM A DRUGI ZAKON I KOPI PASTE .iLI JEDNOSTAVNO STAVI JEDAN DEO I LINK.E ako je pdf onda link pdfa sa par redova da se vidi da je zakon itd i link.Imas izbor.
admin
admin

Broj poruka : 758
Datum upisa : 06.10.2009

https://bb99.serbianforum.info

Назад на врх Go down

Техника бато Empty Re: Техника бато

Порука  Gost Wed Jan 13, 2010 11:03 am

Па хтедох да окачим актуелан Закон о изградњи објеката, али има око 300 000 карактера и неможе да стане у тело поруке, али не видим да могу да га ставим у атачмент, као прилог поруке. Верујем да је то могуће, ал не умем да наштелујем врло задовољан

Gost
Гост


Назад на врх Go down

Техника бато Empty Re: Техника бато

Порука  admin Wed Jan 13, 2010 10:21 am

Мораш бити прецизнији,знаш да штелујемо и овај форум.а он је по томе недодер има штеловања боли глава. Објасни прецизно где шта ?

Spoiler:
Не видим могућност да уз поруке качимо и неке садржаје попут текстова а који би били превелики за тело поруке, па би порука била поњава.
Е сад ако је то код мене лоше наштеловано, Бели роде, помагај.

није ми јасно?
admin
admin

Broj poruka : 758
Datum upisa : 06.10.2009

https://bb99.serbianforum.info

Назад на врх Go down

Техника бато Empty Техника бато

Порука  Gost Wed Jan 13, 2010 8:20 am

Не видим могућност да уз поруке качимо и неке садржаје попут текстова а који би били превелики за тело поруке, па би порука била поњава.
Е сад ако је то код мене лоше наштеловано, Бели роде, помагај.

Gost
Гост


Назад на врх Go down

Техника бато Empty Re: Техника бато

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму